محصولات دسته بندی " قالیشویی "

خشکشویی موکت
خشکشویی موکت

خشکشویی با دستگاه خشکشویی با شامپو:این روش یک روش معمول در سراسر دنیاست.خشکشویی به ویژه برای موکتهای چسبیده به زمین ، که قابلیت جدا شدن ندارند؛ انجام می شود.

موجود نیست

خشکشویی مبلمان
خشکشویی مبلمان

خشکشویی مبلمان به این صورت است که با استفاده از دستگاه های خشکشویی مبلمان مکانیزه بدون خیس شدن فوم و اسکلت چوبی مبلمان منزل شما خشکشویی شده و در انتها توسط دستگاه مکنده قوی رطوبت پارچه مبل به همراه کثیفی آن خارج خواهد شد و بدون آسیب دیدگی پارچه، فوم و اسکلت و ساختار کلی مبل، مبلمانی تمیز خواهید داشت.

موجود نیست

رفوگری فرش دستباف
رفوگری فرش دستباف

حرفه رفوگری فرش از خود فرش‌بافی سخت‌تر است؛ زیرا شخص رفوگر باید ابتدا روی فرش و سپس پشت و لایه‌های زیرین فرش، تاروپود و درنهایت چله فرش را به‌خوبی بررسی کند و یادداشت‌برداری کند که کجای فرش آسیب دیده است و سپس این آسیب‌ها را یادداشت کند. این آسیب‌ها می‌توانند در نتیجه عواملی مانند سن و قدمت فرش دستباف و یا رطوبت، بیدزدگی، پارگی ناشی از کهنگی زیاد فرش، پوسیدگی و غیره به وجود آمده باشد. اگر این آسیب‌ها به‌موقع تشخیص داده شوند به‌سرعت می‌توان جلوی پیشرفت آن‌ها را گرفت و فرش دستباف از آسیب‌دیدگی بیشتر مصون خواهد ماند. این نوع آسیب‌دیدگی به دلیل عمق بیشتر و خسارات وارده بر بنیان اصلی فرش باید بسیار با ظرافت و توسط رفوگران حرفه‌ای رفو شود. به شما توصیه می‌کنیم که رفوگری فرش دستباف را به قالیشویی بسپارید.

موجود نیست

رفوگری فرش ماشینی
رفوگری فرش ماشینی

رفوگری فرش برای مواردی مانند شیرازه دوزی برای فرش با شیرازه آسیب دیده، ریشه بافی برای فرش‌های با ریشه‌های آسیب دیده و نامنظم و یا برای منظم‌تر شدن آن انجام می‌شود. علاوه بر این، مواردی همچون دو گره کردن فرش، چرم‌دوزی زیر فرش برای جلوگیری از سر خوردن فرش، بافت دوباره قسمت‌هایی از فرش که بافت آن از بین رفته است و رفع سوختگی فرش با برداشتن و جداسازی قسمت‌های آسیب دیده و تعمیر آن قسمت‌ها برای از بین بردن  و پنهان‌سازی آسیب‌دیدگی‌های فرش و مواردی ازاین‌دست انجام می‌شود که همه این تعمیرات در کارگاه‌های رفوگری فرش حرفه‌ای انجام می‌شود.

موجود نیست

شستشوی فرش ماشینی ابریشمی
شستشوی فرش ماشینی ابریشمی

فرش ابریشمی فرش دستبافی است که از ابریشم خام تهیه می شود این فرش رج به رج با ظرافت و دقت خاصی بافته می شود. فرش ابریشمی دستباف  زیبایی منحصر به فردی که دارد.و آن را مدیون کرم های ابریشم است با وجود قیمت بالای آن، علاقمندان زیادی دارد. یکی از ویژگی های فرش ابریشمی خاصیت منشوری بودن آن است. به گونه ای که از هر زاویه ای که به فرش نگاه کنید طیف متفاوتی از رنگ ها را می بینید.و رنگ های فرش از زوایای دید مختلف، کاملا متفاوت و متنوع استو این به خودی خود خاصیت جذابی است.نوع دیگر فرش فرش های ابریشم گونه هستند که با استفاده از الیاف مصنوعی فرشی شبیه به فرش ابریشمی دستباف را با قیمت کمتر به علاقمندان تقدیم می کند.حتما برای شستشوی فرش ابریشمی خود به سراغ قالیشویی ها بروید.شستشوی فرش ابریشمی مصنوعیفرش ابریشمی به دلیل جنس خاص نخ آن و ظرافت آن در صورت نیاز به شست و شو به دقت و ظرافت بالایی نیاز دارد. به گونه ای که برای شستشوی فرش ها نباید از مواد شوینده و شیمیایی معمول استفاده کرد و نیاز است که حتما از مواد شوینده ای استفاده کرد که کاملا طبیعی و با کمترین میزان مواد شیمیایی باشند.حتی برای استفاده از این مواد شوینده طبیعی هم باید ابتدا شستشوی فرش ابریشمی به صورت تستی در سطح بسیار کمی از فرش انجام شود و در صورت موفقیت آمیز بودن می توان از آن مواد شوینده برای شستشوی کل فرش ابریشمی استفاده کرد و در صورت عدم موفقیت باید مواد شوینده مورد استفاده تعویض شود.همچنین فرش ابریشمی به گونه ای است که در صورت فشار و ساییده شدن بسیار آسیب پذیر است و موجب از بین رفتن الیاف فرش ابریشمی می شود؛ به همین دلیل شست و شوی آن بسیار ظریف است و نمی توان به هر قالیشویی سپرد.و  از مدل شستشوی فرش های معمولی با استفاده از فرچه و تی که در حیاط بیشتر خانه ها انجام می شود در شستشوی فرش ابریشمی استفاده کرد مگر این که بخواهید با فرش ابریشمی بسیار زیبا و چشم نواز خود برای همیشه خداحافظی کنید. توجه داشته باشید که هر گونه کثیفی و تراوشات مایعات روی فرش دستباف باید به سرعت و بدون استفاده از مواد شیمیایی پاک شود و هیچ فشار و ساییدگی و اصطحکاک و حتی گرمایی روی فرش ایجاد نشود که همگی این موارد باعث آسیب های جبران ناپذیری به فرش ابریشمی دستباف شما می شود.

موجود نیست

شستشوی فرش ماشینی کرم رنگ
شستشوی فرش ماشینی کرم رنگ

شستشوی فرش ماشینی : شستشوی انواع فرشهای ماشینی با استفاده از ماشین آلات تمام اتوماتیک نحوه شستشوی فرشهای ماشینی به گونه ای است که ؛فرشهای شما قبل ورد به دستگاه شستشو وارد دستگاه خاک گیری می شود و گرد و خاکهای آنها گرفته می شود.سپس با آب پاشی فراوان فرش شما خیش شده و داخل دستگاه اتوماتیک شستشو می شود که این دستگاه طبق برنامه ریزی که برای شستشو دارد فرشهای شمارا شسته و ابکشی میکند.

موجود نیست

شستشوی فرش ماشینی رنگی
شستشوی فرش ماشینی رنگی

شستشوی فرش ماشینی : شستشوی انواع فرشهای ماشینی با استفاده از ماشین آلات تمام اتوماتیک نحوه شستشوی فرشهای ماشینی به گونه ای است که ؛فرشهای شما قبل ورد به دستگاه شستشو وارد دستگاه خاک گیری می شود و گرد و خاکهای آنها گرفته می شود.سپس با آب پاشی فراوان فرش شما خیس شده و داخل دستگاه اتوماتیک شستشو می شود که این دستگاه طبق برنامه ریزی که برای شستشو دارد فرشهای شمارا شسته و ابکشی میکند.

موجود نیست

شستشوی تابلوفرش
شستشوی تابلوفرش

اگر به هر دلیلی احساس کردید تابلو فرش تان کثیف شده، پیشنهاد ما کمک گرفتن از مراکز قالی شویی است که در زمینه شستن تابلو فرش نیز تخصص دارند. اما اگر چنین مراکزی را سراغ ندارید  می توانیدازاینجا اقدام کنیدو به مراکزپیشرفته مکانیزومدرن وتمام اتوماتیکی که به شما پیشنهاد شده بسپارید

موجود نیست

شستشوی فرش عتیقه
شستشوی فرش عتیقه

 شستشوی فرش عتیقه که در این سالها همگام با جدید ترین تکنولوژی های شستشو، ماشین آلات شستشو پیشرفته و دوستدار طبیعت و شستشو انواع فرش با کمترین مصرف آب اباشد که شستشو را با مواد نانو و یا با ماشین آلات تمام اتوماتیک و مصرف کم آب به تمیزی روز اول خود در آورد.واستفاده از مواد نانو می باشد تا علاوه بر پاکیزگی هرچه تمیز تر فرشهای شما. دچار بهم ریختگی رنگ فرش و یا آسیب رسیدن به بافت فرشهای دستبافت نشود.

موجود نیست

شست وشوی فرش ابریشمی
شست وشوی فرش ابریشمی

شستشوی فرش ابریشماگر فرش شما دارای مشکلی یا ایرادی باشد همکاران ما در همان محل این مشکل را با شما در میان گذاشته که بدها دچار سوئه تفاهمی نشود. و یا فرش شما در کارخانه توسط متخصصان بررسی شده و اگر ایراد احتمالی داشت تماسی خدمت شما گرفته شده و ایراد فرش را به حضورتان می رسانند.شستشوی فرش های ابریشم با استفاده از مواد نانو می باشد تا علاوه بر پاکیزگی هرچه تمیز تر فرشهای شما. دچار بهم ریختگی رنگ فرش و یا آسیب رسیدن به بافت فرشهای دستبافت نشود.

موجود نیست

شست وشوی فرش ماشینی
شست وشوی فرش ماشینی

شستشوی فرش ماشینی که در این سالها همگام با جدید ترین تکنولوژی های شستشو، ماشین آلات شستشو پیشرفته و دوستدار طبیعت و شستشو انواع فرش با کمترین مصرف آب این شستشو را با مواد نانو و یا با ماشین آلات تمام اتوماتیک و مصرف کم آب به تمیزی روز اول خود در آورد.شستشوی فرش ماشینی : شستشوی انواع فرشهای ماشینی با استفاده از ماشین آلات تمام اتوماتیک انجام می شود. نحوه شستشوی فرشهای ماشینی به گونه ای است که فرشهای شما قبل ورد به دستگاه شستشو وارد دستگاه خاک گیری می شود و گرد و خاکهای آنها گرفته می شود. سپس با آب پاشی فراوان فرش شما خیش شده و داخل دستگاه اتوماتیک شستشو می شود که این دستگاه طبق برنامه ریزی که برای شستشو دارد فرشهای شمارا شسته و ابکشی میکند.

موجود نیست

شست وشوی فرش دست بافت
شست وشوی فرش دست بافت

شستشوی فرش دستبافت :شستشوی فرش های دستبافت، ابریشم، گل ابریشم، چله نخ و … یکی از حساس ترین شستشو ها در صنعت قالیشویی می باشد. فرهای دستبافت ایرانی به دلیل استفاده از رنگهای طبیعی به مواد شوینده صنعتی واکنش نشان داده و در خیلی از موارد دیده شده که رنگ نخو نقشه اصلی فرش از بین رفته، کدر شده و یا با یکدیگر ادغام شده اند. همین دلیل باید شما را قانع کند که برای شستشوی فرش دستبافتتون به هر قالیشویی اعتماد نمی توان کردشستشوی فرشهای دستبافت باید با استفاده از مواد های طبیعی و ارگانیک باشد. شورهای گیاهی، و ارگانیک بهترین مواد برای شستشو و پاک کردن فرش شما می باشد.این مواد برای شستشوی فرشهای دستبافت استفاده می کند.قالیشویی مکانیزه وتمام اتوماتیک فرش های دست بافت ونفیس شما  از جمله خدماتی است که با هزینه مناسب و کیفیت منحصر بفردویژه ازخصوصیات یک قالشویی مورداعتماد می باشدخدماتی که برای شستو شوی فرش ها  را ارائه میشود شامل. شستشوی سریع، ضدعفونی نمودن ، عدم آسیب به فرش های فرسوده، قیمت مناسب شستشو از جمله موارد مهم در شستشوی فرش های تعداد بالا می باشد که قالی شویی بایدرا رعایت کنند 

موجود نیست

فروشگاه های دسته بندی " قالیشویی "


فروشگاهی وجود ندارد